Filmy i Teatr

dla miłośników kina i sztuki teatralnej

Flmy

„Cudzoziemiec” nowy film z Jackie Chanem i Piercem Brosnanem

„Cudzoziemiec” z 2017 – o czym jest ten film?

Zarówno Jackie Chan, jak i Pierce Brosnan to aktorzy, którzy mają na koncie pokaźny dorobek artystyczny. Grali w dziełach różnego typu, teraz spotkali się na planie filmu akcji. – Fabuła „Cudzoziemca” opiera się na szukaniu zemsty po śmierci dziecka. Jackie Chan wciela się w postać restauratora z Londynu Ngoc Minh Quana, którego córka ginie w zamachu zorganizowanym przez jedną z organizacji terrorystycznych. Szuka winnych tej tragedii i zwraca się z prośbą o pomoc do wiceministra rządu Irlandii Północnej (w tej roli Pierce Brosnan). Zaczyna się prawdziwa walka charakterów, na jaw wychodzą powiązania, a zrozpaczony ojciec nie zawaha się sięgnąć po terrorystyczne metody. Film jest niezwykle ciekawy, ponieważ łamie pewne stereotypy narosłe wokół odtwórców głównych ról. Jackie Chan przez wielu kojarzony jest przecież z rolami w filmach walki – często takimi „z przymrużeniem oka”, natomiast Brosnan to James Bond. Warto zobaczyć ten film chociażby dla tej pary aktorskiej. Szczególnie istotne jest to teraz, gdy film jest szeroko dostępny na DVD – mówi przedstawiciel serwisu dvdmax.pl, w którym znajdziecie film tutaj.

Czy „Cudzoziemiec” z 2017 to film, który warto obejrzeć?

„Cudzoziemiec” swoją premierę miał 27 września 2017 roku. To film, którego box office wynosi 145 374 099 $. To propozycja nie tylko dla wielkich fanów kina akcji, ale dla każdego kinomana, który chce spędzić czas z naprawdę dobrym filmem. – Znajdziemy tutaj wszystko – kino akcji, elementy thrillera, dramatu. To film nakręcony z prawdziwym rozmachem. Tutaj warto przytoczyć anegdotę o tym, że w 2016 roku, gdy kręcono na londyńskim moście Lambeth scenę z wybuchem autobusu, zatroskani mieszkańcy zgłaszali na policji atak terrorystyczny. Z ciekawostek trzeba jeszcze powiedzieć o tym, że początkowo kontrakt na reżyserowanie tego dzieła podpisał Nick Cassavetes, reżyser legendarnego „Pamiętnika” czy „Innej kobiety” – przekonuje nasz rozmówca dvdmax.pl

To na pewno film, który warto obejrzeć – nie tylko ze względu na głównych aktorów, ale również ciekawą fabułę, doskonałe efekty i intrygę, w którą zostajemy wciągnięci od pierwszej minuty.

O filmie „Cudzoziemiec” można napisać naprawdę wiele, jest to przede wszystkim doskonałe kino i rozrywka na najwyższym poziomie. Poza tym to film dostępny od niedawna na DVD. Jeśli zatem ktokolwiek nie zdążył na seanse kinowe „Cudzoziemca”, koniecznie powinien nadrobić i obejrzeć go bez wychodzenia z domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ